Montažne hiše Marles, kvaliteta na prvem mestu
- Marleš Hiše
- Prodaja hiš
- Cenik lesenih vikend hiš
- Energijsko varčne hiše
-
Gradnja
- Gradnja hiše
- Gradnja hiše
- Cena gradnja hiše
- Cena gradnje hiše
- Eko gradnja
- Gradnja hiše
- Gradnja hiše cena
- Gradnja hiše po fazah
- Gradnja hiše stroški
- Gradnja in nakup hiše
- Gradnja lesene hiše
- Hiša gradnja
- Izgradnja hiše
- Koliko stane gradnja hiše
- Lesene gradnje
- Manjše hiše
- Moderne hiše
- Nizkoenergijska hiša
- Pritlične hiše
- Projekti hiš
- Gradnja hiše
- Prodaja hiš
- Gradnja hiše rekuperacija in fotovoltaika
- Gradnja in načrt montažne hiše
- Nizkoenergijska in pasivna gradnja
- EKO hiše
- Hiša enokapnica
- Hiša na ključ
- Koliko stane gradnja lesene hiše
-
Lesene hiše
- Cenik izdelave lesene hiše
- Cenik lesenih hiš
- Gradnja hiše iz lesa
- Gradnja lesene hiše cena
- Gradnja lesenih hiš
- Gradnja lesenih hiš cena
- Izdelava lesene hiše
- Izdelava lesenih hiš
- Kako zgraditi hišo
- Lesena gradnja
- Lesena gradnja hiše
- Lesena hiša
- Lesena hiša Marles
- Lesena montažna gradnja
- Lesene hiše cene
- Lesene hiše cenik
- Lesene hišice
- Lesene masivne hiše
- Masivna lesena hiša
- Masivne lesene hiše
- Masivne lesene hiše cenik
- Najcenejše hiše
- Tipske hiše načrti
- Lesene hiše
- Lesene hiše Marles
- Lesene hiše
- Mansardne hiše
-
Montažne hiše
- Atrijske montažne hiše
- Cena montažne hiše
- Cenik montažnih hiš
- Gradnja montažne hiše
- Majhne montažne hiše
- Montažna gradnja
- Montažne hiše Marles
- Najboljše montažne hiše
- Najcenejše montažne hiše na ključ
- Ponudniki montažnih hiš
- Ugodne montažne hiše
- Montažna hiša
- Prodaja hiš
- Montažne hiše
- Gradnja montažne hiše na ključ
- Montažne hiše
- Montažne hiše
- Prodaja montažne hiše
- Pasivne hiše
- Tipske hiše
- Tloris
- Sanjska Hiša
- Hiša
- Pametne hiše
- Limbuška cesta 2, 2341 Limbuš
- http://www.marles.com
- info@marles.com
- 02 4294555
Modularna gradnja je sodoben gradbeni koncept
Modularna gradnja je gradbeni pristop, kjer se gradbene strukture sestavljajo iz posameznih enot, ki so predhodno izdelane v kontroliranem okolju. Nato se jih pripelje na gradbišče in tam sestavi. Ti moduli so lahko različnih velikosti in oblik ter vključujejo različne gradbene elemente, kot so stene, strehe, tla, električne in vodovodne napeljave itd.
Med glavnimi prednostmi, ki jih ima modularna gradnja, so: hitrejši čas gradnje, nižji stroški dela, večja natančnost in nadzor nad kakovostjo v kontroliranem proizvodnem okolju ter možnost prilagajanja projektov glede na potrebe naročnika. Poleg tega modularna gradnja pogosto omogoča večjo energetsko učinkovitost in trajnost, saj se lahko moduli izdelujejo z uporabo naprednih materialov in tehnologij.
Modularna gradnja je pristop, ki se pogosto uporablja v gradbeni industriji za različne vrste objektov, vključno s stanovanjskimi enotami, pisarnami, šolami, bolnišnicami in drugimi vrstami stavb. Marles je priznan proizvajalec montažnih objektov v že več kot 80-letni tradiciji, s čimer je postal sinonim za kakovost na svojem področju. V njegovi ponudbi so večji montažni stanovanjski objekti, ki upoštevajo vse zahtevane standarde kakovosti. Stanovalcem prinašajo raven bivanja, kot so je vajeni v grajenih stavbah, poleg tega pa tudi vse prednosti, ki jih prinaša postavitev modularne hiše.
Modularna gradnja Marles uporabnikom ponuja najvišjo stopnjo udobja. Gre za sodobno dizajnirane, kakovostne, energetsko učinkovite in okolju prijazne hiše. Odlikuje jih funkcionalna razporeditev in zasnova, ki se prilagaja individualnim potrebam stanovalcev. Premik in postavitev takšne hiše sta hitra in enostavna, zato je tak tip gradnje postal zelo priljubljen in iskan.
Modularne hiše cena katerih je dostopna
Če vas zanima postavitev modularne hiše je nekaj kar vas gotovo zanima, modularne hiše cena. Na voljo so tipske hiše njihov cenik pa je objavljen na spletni strani podjetja Marles. Možna je tudi izdelava individualnih hiš, kjer se cena izračuna po ponudbi. Modularne hiše cena ima več prednosti v primerjavi s klasično gradnjo. Na prvem mestu so nižji stroški dela: ker se moduli proizvajajo v kontroliranem okolju, se lahko zmanjšajo stroški dela na gradbišču. Takšna hiša se lahko hitro sestavi, kar zmanjša čas gradnje.
Proizvodnja v kontroliranem okolju omogoča večjo natančnost in nadzor nad kakovostjo gradbenih elementov, kar prav tako vpliva na kvaliteto modularne hiše ter ceno. Tovrstni objekti so pogosto zasnovani z mislijo na energetsko učinkovitost, kar lahko dolgoročno zmanjša stroške energije. Takšen pristop omogoča tudi večjo prilagodljivost pri oblikovanju in prilagajanju hiše po željah stranke.
Postavitev modularne hiše, kako poteka?
Postavitev modularne hiše običajno poteka v več korakih. Pred prihodom modulov je treba ustrezno pripraviti gradbišče. To vključuje izkopavanje temeljev in postavitev temeljev, elektroinštalacije, vodovodne napeljave ter drugih potrebnih priprav. Nato je na vrsti izdelava modulov; izdelajo se v posebni delavnici, kjer se zagotavlja nadzor nad kakovostjo in varnostjo. Pri tem se izdelajo stene, strehe, tla in druge komponente.
Ko so ti elementi izdelani, se jih pripelje na gradbišče. Ena od prednosti tovrstne gradnje je ravno v tem, da del proizvodnje poteka v kontroliranem okolju, kar zmanjšuje vpliv vremenskih razmer na gradnjo. Potek dela, ki je neodvisen od vremenskih pogojev, skupaj z montažo izvedeno na gradbišču, stanovalcem omogoča hitro vselitev in odlično odpornost proti potresom, vetru ali požaru.
Pomembno je poudariti, da Marles vse gradbene faze izvede v posebnem kontroliranem okolju in ne na gradbišču, kakor je to praksa pri marsikaterem drugem ponudniku. Tak način dela ni optimalen, saj izpostavlja gradnjo vremenskim tveganjem, kar lahko vpliva na kvaliteto hiše in zamik roka izvedbe. Marlesovo proizvodnjo redno nadzirajo mednarodno uveljavljene neodvisne institucije in s podeljenimi certifikati potrjujejo, da je na najvišji možni ravni.
Module se, ko so izdelani, pripelje na gradbišče, kjer se jih postavi na pripravljeno fundacijo. Med seboj se jih poveže in pritrdi na temelje. Po njihovi postavitvi se izvedejo povezave med njimi, kot so električne in vodovodne napeljave. Nato se izvedejo zaključna dela, vključno s polaganjem tal, namestitvijo oken in vrat ter zaključnimi oblogami.
Po postavitvi zunanjega ovoja se izvedejo notranji zaključki, kot so namestitev kuhinje, kopalnic, talnih oblog, barvanje in drugi notranji detajli. Končana hiša se pregleda in preveri skladnost z gradbenimi predpisi ter standardi. Po končanem pregledu in potrditvi naročnik prevzame ključe in se lahko vseli v svoj novi dom.